تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» بنتلی به شاسی بلند خود امید دارد تماس با ما

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


اولین suv  که تا کنون نام و اختصار بنتلی را  به خود اختصاص داده این بار تحت تست و آزمایش های متعددی در اروپایه جنوبی قرار گرفته و در این میان عکاسان دست از سر آن بر نمی دارند.
2016 Bentley SUV spy photo

2016 Bentley SUV spy photo

در باره ی مدال EXP 9 F بنتلی، چند سال قبل بحث های بسیاری بود . از این مدل برای طراحی ناپسندش انتقادات زیادی  به عمل آمد.برای رفع این مشکل از یک نوع اختصار انگلیسی استفاده شد تا مشکل آن پنهان بماند.در میان صحبت از پوشاندن عیب ها باید گفت که بنتلی اولین خورویی است که در دنیا عکس های تبلیغاتی آن برای پوشاندن عیب هایش بالا رفت. در واقع یک حرکت بازاریابی که انتظار چشمگیری از آن نمی رود.


2016 Bentley SUV spy photo

2016 Bentley SUV spy photo

بنتی این خودرو را بر اساس Continental GT و Flying Spur طراحی کرده و این خودروساز چند وقت پیش برای نمایان سازی این نسخه، چند عکس از قسمت درون کابین و دریچه های هوا گرد و لوازم و تجهیزات فلزی و چوبی آن منتشر کرد.
2016 Bentley SUV spy photo

2016 Bentley SUV spy photo

این مدل بنتلی برای عرضه در سال 2016 برنامه ریزی شده است. اینSUV  دارای با پلت فرم MLB Evo است و می توان برای آن دو قلب تپنده پر قدرت سفارش داد یکی  توربو دوقلو 4.8 لیتری V8 و دیگری پیشرانه آشنای بنتلی یعنی 6 لیتری W12. همچنین نسخه پلاگین هیبریدی این خودرو نیز تایید شده و در سال 2017 عرضه خواهد شد.
طبقه بندی: بنتلی،
برچسب ها:»» بنتلی به شاسی بلند خود امید دارد،

[ پنجشنبه 19 تیر 1393 ] [ 04:34 ب.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]