تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» قهرمانی آئودی در مسابقات لمانز تماس با ما

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


در حالی که آئودی R18 e-tron شماره یک با تصادفی وحشتناک در هنگام تمرین پیش از مسابقات لمانز، مواجه شده بود، اعضای این تیم با استفاده از قطعات یدکی، خودروی نابود شده را، شبانه بازسازی کردند تا در روز مسابقه با این خودرو هم در این رویداد 24 ساعته حضور داشته باشند. با این وجود آئودی روحیه خود را به دست آورد و هر دو جایگاه اول و دوم را از آن خود کرد.

برندگان مسابقات استقامتی 24 ساعته لمانز 2014

برندگان مسابقات استقامتی 24 ساعته لمانز 2014


خودروی شماره 2 آئودی به رانندگی Benoit Treluyer، Marcel Fassler و Andre Lotterer اولین خودرویی بود که از خط پایان گذشت. خودروی شماره یک نیز با رانندگی Tom Kristensen، Lucas di Grassi و Marc Gene سه دور بعد مسابقه را تمام کرد و دوم شد.اوایل مسابقه، بارش باران باعث هرج‌ومرج شد و با حادثه تصادف تویوتا، آئودی شماره 3 و فراری 458 همراه بود. تویوتای آسیب‌دیده TS040 به رانندگی Nicolas Lapierre مجدداً با تعمیر به‌موقع به مسابقه بازگشت. تویوتا با زمان‌های 3:25 و 3:22 از آئودی‌ها هم سریع‌تر بود. اما قبل از طلوع آفتاب، فاجعه اصلی برای تویوتا رخ داد و مشکلات الکتریکی تویوتای شماره 7 را از مسابقه خارج کرد.


در ده ساعت به پایان مسابقه، آئودی شماره 2 در جایگاه نخست قرار داشت و پورشه 919 هیبریدی و آئودی R18 شماره یک آن را تعقیب می‌کردند. زمانی که آئودی صدرنشین به خاطر مشکلاتی در توربوشارژر برای تعمیر رفت، پورشه موقتاً پیشتاز شد. اما مشکل مکانیکی ناشناخته‌ای برای ماشین مارک وبر روی داد تا بدشانسی پورشه در بازگشت به مسابقات باعث کنار رفتن این خودرو از دور شود و مسابقه با پیشتازی آئودی‌ها به پایان برسد. تویوتا شماره 8 نیز در جایگاه سوم قرار گرفت. [دانلود ویدئو]
طبقه بندی: Audi،
برچسب ها:»» قهرمانی آئودی در مسابقات لمانز،

[ جمعه 30 خرداد 1393 ] [ 08:53 ق.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]