تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» عرضه سوبارو اوت‌بک ۲۰۱۵ تماس با ما

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


مدل جدید سوبارو اوت‌بک ۲۰۱۵، ۱۴۲۵ دلار از مدل قبلی گران‌تر است. این کراس‌اور واگن طراحی‌شده بر اساس مدل لگاسی دارای قیمت اولیه‌ای برابر با ۲۵ هزار ۷۴۵ دلار است؛ قیمتی که برای مدل 2.5i استاندارد درنظر گرفته شده است. در بالاترین سطح از سری سوبارو اوت‌بک مدل شش سیلندر 3.6R لیمیتد قرار دارد که قیمتش از ۳۳۸۴۵ دلار شروع می‌شود. این قیمت نیز از مدل هم‌تراز ۲۰۱۴ خود ۹۲۵ دلار بیشتر است.

2015 Subaru Outback

2015 Subaru Outback


دلیل این افزایش قیمت، به خصوص برای مدل 2.5i بیشتر به این موضوع برمی‌گردد که سیستم تغییر سرعت اتوماتیک پیوسته در تمام سوبارو اوت‌بک‌های ۲۰۱۵ به صورت استاندارد عرضه شده است. این سیستم قبلاً به صورت یک آپشن در مدل ۲۰۱۴ به جای سیستم گیربکس ۶ دنده دستی در تریم‌های 2.5i و 2.5i پرمیوم ارائه می‌شد که هزار دلار هزینه اضافی برای مشتری به همراه داشت.


2015 Subaru Outback
همان چهار سطح تریم البته با اندکی تغییرات برای سوبارو اوت‌بک ۲۰۱۵ درنظر گرفته شده است: 2.5i، 2.5i پرمیوم، 2.5i لیمیتد و 3.6R لیمیتد. در تریم 2.5i با قیمت ۲۵۷۴۵ دلار، سیستم دیفرانسیل تمام‌چرخ متحرک، اتصال بلوتوث، پورت USB، یک صفحه نمایش لمسی ۶/۲ اینچی برای ابزارهای مختلف رادیو و یک دوربین نمای عقب به صورت استاندارد ارائه شده‌اند. هیچ بسته آپشنی برای سوبارو اوت‌بک 2.5i مدل ۲۰۱۵ درنظر گرفته نشده است؛ در نتیجه برای داشتن مواردی چون سیستم دوربین‌های EyeSight سوبارو، سیستم راهبری و در عقب خودکار باید به تریم‌های بالاتر مراجعه کرد.


تریم بعدی اوت‌بک 2.5i پرمیوم با قمیت ۲۷۷۴۵ دلار است. در این تریم، امکاناتی چون سیستم کنترل هوای اتوماتیک، یک صندلی راننده تنظیم‌شونده، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی مجهز، رادیوی ماهواره‌ای، نمایشگر اطلاعات خودرو و پکیج تمام‌فصل شامل گرم‌کن صندلی‌های جلو و آینه‌های بغل و شیشه‌جلو همراه با برف‌پاک‌کن ضدّ یخ. یک پکیج آپشن‌های ۱۶۹۵ دلاری تجهیزاتی مانند سقف آفتاب‌گیر، در عقب خودکار و ویژگی‌های ایمنی شامل تشخیص نقطه کور، دستیار تغییر خط جاده، هشدار ترافیک در عقب خودرو را اضافه می‌کند. اگر سیستم راهبری به این پکیج اضافه شود، قیمتی برابر ۲۱۹۵ دلار خواهد داشت. همچنین امکاناتی چون سیستم دوربین‌های EyeSight که شامل سیستم‌های کنترل حرکت انطباقی، ترمز قبل از برخورد و هشدار عبور از خط می‌شود، همراه با درب عقب خودکار با قیمت ۱۶۹۵ دلار عرضه می‌شود. این امکانات می‌توانند در یک پکیج بزرگ‌تر همراه با سقف آفتابگیر، درب عقب خودکار و سیستم راهبری با قیمت ۳۳۹۰ دلار تهیه شوند.

در یک تریم بالاتر، در سوبارو اوت‌بک 2.5i لیمیتد امکاناتی همچون صندلی‌های چرمی، چرخ‌های ۱۸ اینچی، سیستم صوتی فراگیر ۱۲ اسپیکره هارمن/کاردون، گرم‌کن صندلی‌های عقب، سیستم تشخیص نقطه کور، دستیار تغییر خط در جاده، هشدار ترافیک در تقاطع، تریم چوب در کابین و درب عقب خودکار اضافه می‌شوند. به علاوه، یک پکیچ ۲۱۹۵ دلاری شامل سقف آفتاب‌گیر، دکمه فشاری استارت و سیستم راهبری ارائه شده است. پکیج دیگری نیز این سه مورد را همراه با EyeSight در خود دارد که قیمتش 2990 دلار است.

2015 Subaru Outback Interior

2015 Subaru Outback Interior


در نهایت، نوبت به بالاترین تریم، یعنی سوبار اوت‌بک 3.6R لیمیتد مدل ۲۰۱۵ می‌رسد که همه امکاناتی که در مدل 2.5i لیمیتد استفاده شده‌اند در خود دارد. در کنار این‌ها، یک موتور قدرتمند ۳/۶ لیتری شش سیلندر تخت با قدرت ۲۵۶ اسب‌بخار و چراغ‌های HID اضافه شده‌اند که قیمت این مدل را به ۳۳ هزار و ۸۴۵ دلار می‌رسانند. همان دو پکیج آپشنی که برای 2.5i لیمیتد ارائه شده‌اند، در مورد این مدل نیز با قیمت‌های ۲۱۹۵ و ۲۹۹۰ دلار در دسترس هستند. در نتیجه، یک سوبارو اوت‌بک 3.6R همراه با هر آپشن ممکن قیمتی برابر با ۳۶۸۳۵ دلار خواهد داشت.

همه سوبارو اوت‌بک‌های 2.5i از یک موتور ۲/۵ لیتری چهار سیلندر تخت با قدرت ۱۷۵ اسب‌بخار برای پیشرانه استفاده خواهند کرد؛ موتورهایی که نسبت به مدل سال قبل اوت‌بک، اندکی ارتقا یافته‌اند. استفاده از سیستم CVT باعث شده تا مصرف سوخت بهینه‌تری برای این خودرو حاصل شود. تخمین‌ها برای مصرف سوخت این خودرو در جاده ۹/۴ لیتر در شهر، ۷/۱۳ لیتر در جاده و ۸/۴ لیتر به صورت ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر هستند. مدل 3.6R نیز که همراه با سیستم CVT ارائه می‌شود، مصرف سوختی برابر با ۱۱/۸ لیتر در شهر، ۸/۷ لیتر در جاده و ۱۰/۷ لیتر به صورت ترکیبی دارد. تابستان امسال، زمان حضورسوبارو اوت‌بک ۲۰۱۵ در بازار است.
طبقه بندی: سوبارو،
برچسب ها:»» عرضه سوبارو اوت‌بک ۲۰۱۵،

[ جمعه 23 خرداد 1393 ] [ 01:00 ب.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]