تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» هواپیمای غول‌پیکر جامبو تماس با ما

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


نیاز به فضای بزرگ تر، بازده سوختی بیشتر و هواپیمایی با سروصدای کمتر باعث شد تا فیل پاولی (Phil Pauley) به فکر طراحی هواپیمای غول پیکر جامبو (Monster Jumbo Aircraft) بیافتد. ایده هواپیمای جامبوی چهارطبقه، آخرین طرح حیرت‌آور و شگفت‌انگیز از دفتر بین المللی و مشهور مشاوره و طراحی فیل پاولی است.

Monster Jumbo Aircraft

Monster Jumbo Aircraft


طراحی ها و ایده های پاولی همگی در ارتباط با بررسی دقیق روند تئوریک در نوآوری‌های مربوط به تکنولوژی است که به منظور پیش‌بینی ظرفیت‌های آینده در نظر گرفته شده و به طور ویژه بین 5 تا 20 سال آینده را هدف قرار داده است.


Monster Jumbo Aircraft
در تصاویر موجود می توان این هواپیما را از نظر اندازه و طراحی با بزرگ ترین هواپیمای مسافربری موجود یعنی ایرباس 380 (Airbus A380) مقایسه کرد. ایرباس 380 حداکثر ظرفیت حمل 853 نفر را دارد.

Monster Jumbo Aircraft
اگر این طرح به مرحله ساخت برسد، بزرگ ترین هواپیما در جهان خواهد بود با توانایی حمل 1500 مسافر بدون سوخت گیری مجدد در مسافتی به طول نیمی از کره زمین.
این طرح را از بسیاری جهات برابر هواپیمای هرکولس هیوز (Hughes H-4 Hercules) می دانند. در صورت وجود حمایت‌های عمومی و شخصی این طرح باید خود را برای رکوردهای جهانی آماده کند. [دانلود ویدئو]

طبقه بندی: عجیب و غریب،
برچسب ها:»» هواپیمای غول‌پیکر جامبو، »» هواپیمای، غول‌پیکر جامبو، »» هواپیمای غول‌پیکر، جامبو، غول‌پیکر جامب،

[ چهارشنبه 21 خرداد 1393 ] [ 09:24 ق.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]