تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» مینی سوپرلگرا ویژن کانسپت تماس با ما

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


مینی سوپرلگرا ویژن، با همکاری بین بخش مینی گروه بی‌ام‌دبلیو و شرکت افسانه‌ای سازنده خودروهای دو نفره “تورینگ سوپرلگارا” به دنیای خودرو معرفی شده است. سوپرلگارا ویژن به نوعی یک ادای احترام به سبک خودروهای دو نفره کلاسیک بریتانیایی است.

Mini Superleggera Vision Concept

Mini Superleggera Vision Concept


در حالی که ویژگی‌های جلوی خودرو، چهره آشنای خودروهای مینی را یادآوری می‌کند، بقیه خودرو از آلومینیم طراحی شده که در هیچ مینی دیگری دیده نشده است. یک کاپوت طویل، صندلی‌های عقب رفته، پرداخت عالی سطوح و دم باله‌ای شبیه جگوار مدل D از ویژگی‌های دیگر این خودرو است و البته مدل Union Jack چراغ‌های عقب به آن جلوه دیگری داده است.


Mini Superleggera Vision Concept

مینی سوپرلگرا ویژن کانسپت


علاوه بر این‌ها، جزییاتی از سبک ایتالیایی نیز وجود دارد. خطی که از چرخ جلو تا چرخ عقب امتداد دارد و به نوعی امضای تورینگ سوپرلگارا است.

Mini Superleggera Vision Concept interior

Mini Superleggera Vision Concept interior


اگرچه نمای بیرونی برای یک مینی، تازه و بدیع است اما فضای داخلی آن توجه علاقه‌مندان به هنر را جلب کرده است. یک نمایشگر در وسط داشبورد رنگ نشده آلومینیمی، ابزارهای دیجیتال در جلوی راننده و یک فرمان سه تکه، فضای داخلی را تشکیل داده است.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری مانند درهای مدل Union Jack، ساعت آنالوگ در سمت راست نمایشگر مرکزی و یک دوربین در وسط صندلی‌ها برای ثبت لحظات به‌یادماندنی در جاده، این خودرو را متمایز می‌کند.

مدیر بخش طراحی گروه ب‌ام‌و می‌گوید که این مدل یک اتومبیل زیباست که نمایانگر یک خودروی بریتانیایی می‌باشد که تحت تأثیر سبک و استادکاری ایتالیایی قرار گرفته است.

لوییز فایبربکرز، مدیر شرکت سوپرلگارا می‌گوید:

مینی و تورینگ هر دو اعتقاد دارند که تناسب، یک عامل کلیدی در زیبایی است و به اندازه عملکرد و نوآوری ارزش دارد. در این ماشین تجهیزات و دکوراسیون، قربانی عملکرد و کارآیی فضای داخلی شده است. ویژگی ایتالیایی این خودرو، در تناسبات و خط کمربندی آن است.


مینی سوپرلگرا ویژن، نمایش دهنده مسیری است از گذشته به آینده مینی. خودروهایی شیک‌تر و جذاب‌تر که ویژگی‌های خاص و اسپرتی مناسبی هم داشته باشند.


برچسب ها:»» مینی سوپرلگرا ویژن کانسپت،

[ پنجشنبه 8 خرداد 1393 ] [ 09:53 ب.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]