تبلیغات
ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا - »» تیونینگ برابوس برای مرسدس GLA

ماشین آباد |عکس،ویدیو،مطالب،بهترین ماشینهای دنیا

(به ماشین آباد خوش آمدید)


کمپانی تیونینگ آلمانی برابوس، اخیراً توانایی خود را در مورد خودروهای کلاس A و CLA مرسدس‌بنز به کار گرفته است و اکنون زمان آن رسیده تا به مینی کراس‌اور این خانواده، یعنی GLA بپردازد. با علم به اینکه خریداران چنین خودرویی نیازی به رفته به خارج جاده و قابلیتهای آفرود ندارند، تمرکز روی ویژگیهای اسپرتی و جاده ای آن بوده است.

Brabus GLA Class 4Matic platinum edition

Brabus GLA Class 4Matic platinum edition


این مدل خودرو، دارای یک سپر جدید، طرح کناره‌ها همراه با سیستم روشنایی یکپارچه LED شده که این سیستم روشنایی می‌تواند با باز شدن در یا با کنترل از راه دور به کار افتد. همچنین یک اسپویلر سقفی در عقب و خروجی اگزوز چهارگانه از جنس فولاد ضدّ زنگ برای آن درنظر گرفته شده است. چرخ‌های ۲۱ اینچی با تایرهای 255/30 و یک کیت سیستم تعلیق سفارشی از دیگر امکانات اضافه شده در این تیونینگ برابوس هستند. در کیت سیستم تعلیق سفارش، ارتفاع رانندگی می‌تواند تا ۳۰ میلی‌متر افزایش یابد و یا با کمک‌فنرهای اسپرتی، به میزان ۲۵ میلی‌متر کاهش یابد.


Brabus GLA Class 4Matic platinum edition

Brabus GLA Class 4Matic platinum edition


همچنین بهینه‌سازی‌های انجام در مورد پیشرانه باعث شده تا ۴۰ اسب‌بخار اضافی به قدرت موتور 220 CDI اضافه شود و قدرت آن به ۲۱۰ اسب‌بخار برسد. گشتاور خروجی نیز به ۴۱۰ نیوتن‌متر رسیده است. در نتیجه، شتاب خودرو در رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در مدت ۸ ثانیه اتفاق می‌افتد و حداکثر سرعت آن ۲۲۰ کیلومتر بر ساعت شده است.

همچنین یک آپگرید پیشرانه برای مدل GLA 45 AMG نیز وجود دارد که خروجی موتور را به ۴۰۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن‌متر گشتاور می‌رساند. این در حالی است که موتور استاندارد این خودرو، قدرتی برابر ۳۶۰ اسب‌بخار دارد و گشتاور آن ۴۵۰ نیوتن‌متر است. در نتیجه این تیونینگ، خودرو در مدت زمان ۴/۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید و حداکثر سرعتی برابر ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت خواهد داشت.

متاسفانه تاکنون تصویری از فضای داخل کابین، منتشر نشده است.
طبقه بندی: مرسدس بنز،
برچسب ها:»» تیونینگ برابوس برای مرسدس GLA،

[ چهارشنبه 7 خرداد 1393 ] [ 07:42 ب.ظ ] [ Amir Dj ]

[ نظرات() ]